Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Web ReceptyOnLine.cz je na prodej!

Jedna z nejstarších internetových kuchařek v českém jazyce je na prodej. Již 11 let patří mezi stálice webů s recepty a články pro milovníky dobré kuchyně. Její návštěvnost je měřena v projektu Net Monitor a stabilně patří do TOP 5 nejnavštěvovanějších webů o vaření. Svou popularitu si získala díky poctivým receptům, které na web vkládají zkušení kuchaři, ale i známí amatérští blogeři. V současné době je zařazena v portfoliu mediazastupitelství AdActive s.r.o.

Kromě 20 tisíc receptů kuchařka obsahuje také tisíce odborných článků. Web je doplněn velkým atlasem hub, ryb, encyklopedií ovoce, bylinek a zeleniny a také unikátním interaktivním gastroslovníkem, který dnes obsahuje více jak 6 tisíc kuchařských pojmů.

Asi nejvýznamějšími sekcemi kuchařky jsou její škola pro začínající kuchaře a kuchařky, barmanská a somiliérská škola, škola pro začínající houbaře … Web je zaměřený také na budoucí maminky a výživu dětí jak předškolního, tak školního věku. Na rozdíl od některých jiných velkých internetových kuchařek, na webu ReceptyOnLine.cz najdete i odborné články o dietologii a recepty pro vážně nemocné lidi.

Mezi autory článků patří například slavný český gastronomický publicista, autor více jak 115 knížek o vaření, pan Jaroslav Vašák, nebo PhDr. Vladimír Železný, bývalý europoslanec a ředitel TV Nova. Atlas hub vytvořil uznávaný mykolog, autor několika houbařských kuchařek a odborných publikací, Dalibor Marounek.

Majitel webu, díky svému novému projektu, nabízí nyní tuto internetovou kuchařku k prodeji. Je to skvělá příležitost pro investory, kteří chtějí koupit kvalitní a stabilní web, který spolu se stránkami na Facebooku oslovuje měsíčně několik miliónů lidí!

 

Kontaktní údaje:

Langer MediaNet s.r.o., tel: 702818602, skype: jiri.langer5, george@receptyonline.cz

Fotogaleriereklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Gastročlánky

Tip e-shopu

Anketa

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Načítám výsledky ankety, prosím čekejte...reklama

Gastrokalendář

1.5. - Pálení čarodějnic, Beltane (předvečer)

Tento původem keltský svátek se slaví v předvečer 1. května a na 1. května. V tento den nastává čas uctít život ve všech jeho nesčetných formách. Jde hlavně o svátek plodnosti doprovázený oslavou přírody a přinášením obětí divoké zvěři a přírodním živlům. Slaví se příchod jara a pálí se ohně na obranu proti čarodějnicím, což je zvyk podstatně novější, který přineslo křesťanství.

PředchozíDalší

celý kalendář


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy