Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Web ReceptyOnLine.cz je na prodej!

Jedna z nejstarších internetových kuchařek v českém jazyce je na prodej. Již 11 let patří mezi stálice webů s recepty a články pro milovníky dobré kuchyně. Její návštěvnost je měřena v projektu Net Monitor a stabilně patří do TOP 5 nejnavštěvovanějších webů o vaření. Svou popularitu si získala díky poctivým receptům, které na web vkládají zkušení kuchaři, ale i známí amatérští blogeři. V současné době je zařazena v portfoliu mediazastupitelství AdActive s.r.o.

Kromě 20 tisíc receptů kuchařka obsahuje také tisíce odborných článků. Web je doplněn velkým atlasem hub, ryb, encyklopedií ovoce, bylinek a zeleniny a také unikátním interaktivním gastroslovníkem, který dnes obsahuje více jak 6 tisíc kuchařských pojmů.

Asi nejvýznamějšími sekcemi kuchařky jsou její škola pro začínající kuchaře a kuchařky, barmanská a somiliérská škola, škola pro začínající houbaře … Web je zaměřený také na budoucí maminky a výživu dětí jak předškolního, tak školního věku. Na rozdíl od některých jiných velkých internetových kuchařek, na webu ReceptyOnLine.cz najdete i odborné články o dietologii a recepty pro vážně nemocné lidi.

Mezi autory článků patří například slavný český gastronomický publicista, autor více jak 115 knížek o vaření, pan Jaroslav Vašák, nebo PhDr. Vladimír Železný, bývalý europoslanec a ředitel TV Nova. Atlas hub vytvořil uznávaný mykolog, autor několika houbařských kuchařek a odborných publikací, Dalibor Marounek.

Majitel webu, díky svému novému projektu, nabízí nyní tuto internetovou kuchařku k prodeji. Je to skvělá příležitost pro investory, kteří chtějí koupit kvalitní a stabilní web, který spolu se stránkami na Facebooku oslovuje měsíčně několik miliónů lidí!

 

Kontaktní údaje:

Langer MediaNet s.r.o., tel: 702818602, skype: jiri.langer5, george@receptyonline.cz

Fotogaleriereklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Gastročlánky

Tip e-shopu

Anketa

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Načítám výsledky ankety, prosím čekejte...reklama

Gastrokalendář

8.3. - Mezinárodní den žen - MDŽ

Právě 8. březen je dnem, kdy se v mnoha zemích světa slaví Mezinárodní den žen. Tento svátek vznikl již na konci 19. století. Je pravdou, že svátek žen byl často komunistickým režimem zneužíván na propagaci tehdjšího režimu, avšak například Den matek byl zase propagován fašisty a také se nad tím dnes nikdo příliš nepozastavuje. V období těsně po revoluci v roce 1989, byl Mezinárodní den žen jako nepatřičný z kalendáře vyškrtnut, později se do kalendáře mezi významné dny ČR zase dostal. Právě na den žen mizí po stovkách květiny z pultů nejen českých květinářství, ale například v Itálii jsou všechny restaurace na MDŽ beznadějně obsazené. Že by i tam platilo naše známé heslo, že láska prochází žaludkem?

PředchozíDalší

celý kalendář


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy