Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Video recepty, návody a nápady z YOU TUBE, Facebooku a dalších zdrojů

Zajímavá videa z provoněných kuchyní celého světa. Nejen recepty, ale i různé návody a nápady, jak si lehce poradit v kuchyni.

Barbie dort

Úžasný nápad, jak pomocí panenky Barbie vyrobit překrásný dort. Panenka je totiž strčena do středu pečeného dortového korpusu seskládaného z několika vrstev a slepeného různými krémy. Dort pak po nazdobení tvoří šaty Barbie.

Biscuit na slano

Taková chuťovka k pivu či vínu, skvělá k chroupání u televize, nebo s přáteli u párty stolu. A není to ani žádný složitý recept. Stojí za vyzkoušení!

Bramborové spirálky na špejli s klobáskou

Vtipný návod, jak v troubě upéci bramborové spirálky s klobáskou a to pěkně na špejlích. Vhodný pokrm například jako součást dětských párty, k televizním sportovním přenosům a pod.

Bramborové spirálky ochucené sýrovou krustou

Úžasně jednoduché, přitom dekorativní a velmi chutné bramborové spirálky připravené z celých brambor napíchnutých na špejli, pak šikovně nakrojených, obalených ve směsi parmazánu, česneku a koření, nakonec usmažených v troubě pěkně dozlatova.

Buchta ze dvou ingrediencí

Lehčí to už být ani nemůže! Hladká mouka promíchaná s čokoládovou zmrzlinou, těsto upečené v troubě. Buchta hotová za 30 minut!

Coca Cola dort

A tuto vychytávku znáte? Díky petláhvi lze vyrobit nejen Coca Cola dort, ale také například pivní dort. Na trhu je piv v petláhvích poměrně hodně. Tak jen použijte tento nápad a hurá na to! Skvělý dárek k narozeninám pro milovníky Coca coly nebo piva, ne?!

Čokoládová lízátka

Vtipný nápad, jak se jednoduše doma vyrobit lízátky z čokolády a dalších dobrot.

Čokoládový donut s přeškvapením

Donut je vlastně druh koblihy, které se běžně pečou v Americe. Ale o to nejde. Toto video především ukazuje, jak vyrobit gigantický dárkový donut z čokolády plný překvapení.

Čokoládový palačinkový dort

V jednoduchosti je krása! Stačí usmažit několik čokoládových palačinek, vyskládat je na sebe a potřít smetanovým krémem, dort pak ještě oříznout a ozdobit čokoládovou polevou a je hotovo.

Eclair s čokoládovou polevou

Sledký dezert z odpalovaného těsta plněný smetanovým krémem, zdobený čokoládovou polevou.
Přejít na stranu:

reklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Pokud jste nenašli tu správnou odpověď, napiště nám na Facebook, nebo e-mail!

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy