REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

pečené dietní

Banánové hrudky

Hromádky z těsta připraveného z rozmačkaného banánu, ovesných vloček, vejce, tuku a rozinek, upečené v troubě dozlatova.

Celozrnné pracny

Cukroví z polohrubé mouky, ovesných vloček, tuku, slunečnicových a dýňových semen, kakaa a kardamonu, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 480 kJ / 115 kcal.

Celozrnné slepované cukroví

Vánoční dietní cukroví nemusí chutnat zle! Tento recept je toho důkazem.

Celozrnné sójové pracny

Cukroví z celozrnné pšeničné mouky, sójové hrubé mouky, tuku, přírodního cukru, vejce, citrónové kůry a skořice, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 480 kJ / 115 kcal.

Datlové hrudky

Zdravé cukroví z pohankových vloček, másle, vejce, medu, datlí a vanilkového cukru.

Kokosová kolečka s jáhlami

Cukroví z celozrnné pšeničné mouky, instantní jáhlové kaše, nastrouhaného kokosu a margarínu, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 435 kJ / 105 kcal.

Medové perníčky ze žitné mouky

Vykrajované perníčky ze žitné mouky a dalších ingrediencí, upečené v troubě, zdobené bílkovou polevou.

Plněné pomerančové hvězdičky

Zdravé cukroví vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 420 kJ / 100 kcal.

Polomáčené ovesné vločky

Těsto z rozdrcených ovesných vloček, špaldové mouky a dalších ingrediencí, vytvarované do válečků a upečené v troubě, zdobené čokoládovou polevou.

Sezamové hrudky s oříšky

Cukroví ze sezamových semínek, medu, másla, celozrnné pšeničné mouky, směsi ovesných, ječných a žitných vloček, rozinek, mletých oříšků, vejce a rumu, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 590 kJ / 140 kcal.

Přejít na stranu:

reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy