REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Rejstřík receptů jídel a nápojů


Y

Další novinkou, která je umíchaná z Fernetu Stock Citrusu, je překvapivá kombinace alkoholu a fantastického koření bazalky.

Jak už název napovídá, jednou z ingrediencí je i bezinkový sirup, který zažívá comeback do našich kuchyní. Krásně voní a svěže chutná. Jeho lehké, ale výrazné aroma ve spojení s citronovou šťávou a Fernet Stock Citrusem perfektně navodí idylu blížících se teplých večerů.

Spojení hořkosladké chuti okurky a svěžího Fernet Stock Citrusu zaručuje opravdu gurmánský zážitek. Právě okurková limonáda se stala hitem minulého roku, což dokazuje i oblíbenost tohoto míchaného drinku u barmanů.

V tomto koktejlu se snoubí chuť hroznové šťávy s citrusem, což je prostě neodolatelná kombinace. Nechejte se svést jemnou hroznovou chutí. Yellow Grapino je další stálicí mezi oblíbenými drinky, které si rádi dáte i několikrát za večer.

Míchaný nealkoholický nápoj z ananasového a pomerančového džusu a citrónové šťávy.

Zelené fazolky s olivovým olejem jsou v octě povařené fazolové lusky, podušené spolu s orestovanou cibulí, česnekem a olivovým olejem smíchaným s kapkou vody. Recept z pořadu “VIP Prostřeno” od paní Anife Vyskočilové.

Nejčastější příloha k rostbifu v Anglii.

Takhle přesně chutná léto ve skleničce! Inspirujte se drinky z letní kolekce od předního českého prodejce prémiových alko i nealko nápojů Premier Wines & Spirits a najděte si svůj koktejl, který vás bude provázet po celou sezonu. Třeba právě Yuzu Melon bude ten váš oblíbený.


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.