Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

The Princess and the Pirate

10 minut(y)
Náročnost 2

Nechte se unést nebezpečně dobrou kombinací chutí, ve které se snoubí čerstvá smetana s irskou whisky, lehké tóny kakaa a vanilky s kořeněným jamajským rumem.
25 mlBaileys Original
25 mlCaptain Morgan Spiced
šlehačka
led
šejkr
menší vhodná sklenička na panáky
čokoláda nebo kakao na ozdobení

1. Do koktejlového šejkru nasypte kostky ledu a přidejte likér Baileys s rumem Captain Morgan, pořádně protřepejte, aby konzistence byla hedvábně jemná
2. Poté nalijte drink do panákové skleničky, dozdobte šlehačkou a hoblinkami čokolády či kakaem.


Fotogalerie

Podívejte se také na
Beefeater Red        Beefeater Sunset        Beefeater Tonic        Gin fizz        Melounová bowle        Daimond gin fizz        Bloody Mary        Martiny dry        Martini medium        Martini sweet        Manhattan dry        Manhattan sweet        Vodka - Tini        Gibson        Silver gin fizz        Golden gin fizz        Royal gin fizz        Grand royal gin fizz        Brandy flipp        Brandy egg nogg        

reklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Gastročlánky

Tip e-shopu

Anketa

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Načítám výsledky ankety, prosím čekejte...reklama

Gastrokalendář

1.5. - Pálení čarodějnic, Beltane (předvečer)

Tento původem keltský svátek se slaví v předvečer 1. května a na 1. května. V tento den nastává čas uctít život ve všech jeho nesčetných formách. Jde hlavně o svátek plodnosti doprovázený oslavou přírody a přinášením obětí divoké zvěři a přírodním živlům. Slaví se příchod jara a pálí se ohně na obranu proti čarodějnicím, což je zvyk podstatně novější, který přineslo křesťanství.

PředchozíDalší

celý kalendář


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy