Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Chefshop.cz – kupte si delikatesy z celého světa

Chefshop.cz vám přináší nejkvalitnější potraviny a světové delikatesy.

Přivezeme vám je domů, abyste je mohli ochutnat sami. Vyberte si u nás to, na co máte právě chuť, a ušetříte čas i peníze. Připojte se k odborníkům na vaření, kteří už zjistili, že nakupovat na Chefshop.cz se vyplatí. Všechny potraviny vybíráme s láskou, protože milujeme kvalitní jídlo. Chefshop je také oficialním e-shopem největší školy vaření v ČR, Chefparade. Staňte se součástí komunity lidí, co vaří srdcem. Nakupte u nás potraviny, doplňky do kuchyně, nebo se jen podívejte, co všechno pro vás máme připravené.

Vyberte si ze širokého sortimentu produktů to, co právě potřebujete. Udělejte si radost a obdarujte sebe I svoje blízké. Uvařte jim chutně s pomocí kvalitních spotřebičů a kuchyňského náčiní. Dobré jídlo je třeba náležitě zapít kvalitním vínem nebo sektem. V naší nabídce najdete cokoliv, co si jen budete přát. Račte :)

Na Chefshop.cz nakoupíte

Potraviny Kuchyňské spotřebiče Kuchařky
Potraviny Kuchyňské spotřebiče Kuchařky
Pánve a hrnce Kuchyňské potřeby Grily a příslušenství
Pánve a hrnce Kuchyňské potřeby Grily a příslušenství
Nože Vše na pečení Speciální akce
Nože Vše na pečení Speciální akce

Exkluzivní otazníky

Vybrali jsme pro vás pár unikátních a hodnotných věcí z naší kuchyně. Teda e-shopu J. Schovali jsme je za otazníky. Za každým otazníkem se skrývá jeden z našich nejhodnotnějších produktů v každé kategorii. Klikněte a zjistíte, který je ten váš!

Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky
Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky
Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky

Chefshop je cool

ZPŮSOB A CENA DOPRAVY JAK ZAPLATIT NAŠE PRODEJNA
ZÁRUKA ZMĚNY V OBJEDNÁVCE REKLAMACE
DÁRKOVÉ POUKAZY SLEVOVÉ KUPÓNY CHEFSHOP TÝM

 

Sociální sítě

Žijeme v kuchyni, prodejně, skladě, kanceláři… Chcete vidět, jak vypadá život v Chefshopu a Chefparade? Klikněte si na naše sociální sítě. Děvčata o nás náležitě pečují. Jestli chcete vidět, jak se u nás vaří, prodává nebo co je u nás nového, mrkněte na náš facebook a instagram. Doporučujeme mrknout I na blog Chefparade. Kvalitní kuchařina je naším hobby, pojďte ji sdílet s námi :)

 

Zveme vás k nám do “kuchyně”

Jestli máte chuť přijít si k nám něco uvařit, něco nového vidět a naučit se, nebo se jen nadýchat kulinářské atmosféry, přijďte přímo k nám. Sídlíme v Praze na Husitské 56.

Ochod Chefshop

Ochod Chefshop

Ochod Chefshop

Ochod Chefshop

 

 


reklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Pokud jste nenašli tu správnou odpověď, napiště nám na Facebook, nebo e-mail!

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy