Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Chefshop.cz - kupte si delikatesy z celého světa

Chefshop.cz vám přináší nejkvalitnější potraviny a světové delikatesy.

Přivezeme vám je domů, abyste je mohli ochutnat sami. Vyberte si u nás to, na co máte právě chuť, a ušetříte čas i peníze. Připojte se k odborníkům na vaření, kteří už zjistili, že nakupovat na Chefshop.cz se vyplatí. Všechny potraviny vybíráme s láskou, protože milujeme kvalitní jídlo. Chefshop je také oficialním e-shopem největší školy vaření v ČR, Chefparade. Staňte se součástí komunity lidí, co vaří srdcem. Nakupte u nás potraviny, doplňky do kuchyně, nebo se jen podívejte, co všechno pro vás máme připravené.

Vyberte si ze širokého sortimentu produktů to, co právě potřebujete. Udělejte si radost a obdarujte sebe I svoje blízké. Uvařte jim chutně s pomocí kvalitních spotřebičů a kuchyňského náčiní. Dobré jídlo je třeba náležitě zapít kvalitním vínem nebo sektem. V naší nabídce najdete cokoliv, co si jen budete přát. Račte :)

Na Chefshop.cz nakoupíte

Potraviny Kuchyňské spotřebiče Kuchařky

Potraviny

Kuchyňské spotřebiče

Kuchařky

Pánve a hrnce Kuchyňské potřeby Grily a příslušenství

Pánve a hrnce

Kuchyňské potřeby

Grily a příslušenství

Nože Vše na pečení Speciální akce

Nože

Vše na pečení

Speciální akce

Exkluzivní otazníky

Vybrali jsme pro vás pár unikátních a hodnotných věcí z naší kuchyně. Teda e-shopu J. Schovali jsme je za otazníky. Za každým otazníkem se skrývá jeden z našich nejhodnotnějších produktů v každé kategorii. Klikněte a zjistíte, který je ten váš!

Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky
Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky
Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky Exkluzivní otazníky

Chefshop je cool

ZPŮSOB A CENA DOPRAVY

JAK ZAPLATIT

NAŠE PRODEJNA

ZÁRUKA

ZMĚNY V OBJEDNÁVCE

REKLAMACE

DÁRKOVÉ POUKAZY

SLEVOVÉ KUPÓNY

CHEFSHOP TÝM

 

Sociální sítě

Žijeme v kuchyni, prodejně, skladě, kanceláři… Chcete vidět, jak vypadá život v Chefshopu a Chefparade? Klikněte si na naše sociální sítě. Děvčata o nás náležitě pečují. Jestli chcete vidět, jak se u nás vaří, prodává nebo co je u nás nového, mrkněte na náš facebook a instagram. Doporučujeme mrknout I na blog Chefparade. Kvalitní kuchařina je naším hobby, pojďte ji sdílet s námi :)

 

Zveme vás k nám do “kuchyně”

Jestli máte chuť přijít si k nám něco uvařit, něco nového vidět a naučit se, nebo se jen nadýchat kulinářské atmosféry, přijďte přímo k nám. Sídlíme v Praze na Husitské 56.

Ochod Chefshop

Ochod Chefshop

Ochod Chefshop

Ochod Chefshop

 

 

Fotogaleriereklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Gastročlánky

Tip e-shopu

Anketa

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Načítám výsledky ankety, prosím čekejte...reklama

Gastrokalendář

8.3. - Mezinárodní den žen - MDŽ

Právě 8. březen je dnem, kdy se v mnoha zemích světa slaví Mezinárodní den žen. Tento svátek vznikl již na konci 19. století. Je pravdou, že svátek žen byl často komunistickým režimem zneužíván na propagaci tehdjšího režimu, avšak například Den matek byl zase propagován fašisty a také se nad tím dnes nikdo příliš nepozastavuje. V období těsně po revoluci v roce 1989, byl Mezinárodní den žen jako nepatřičný z kalendáře vyškrtnut, později se do kalendáře mezi významné dny ČR zase dostal. Právě na den žen mizí po stovkách květiny z pultů nejen českých květinářství, ale například v Itálii jsou všechny restaurace na MDŽ beznadějně obsazené. Že by i tam platilo naše známé heslo, že láska prochází žaludkem?

PředchozíDalší

celý kalendář


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy