Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Aktuálně

Podkategorie: Aktuálně – archiv článků

Kuchařka ReceptyOnLine.cz na facebooku

Přidejte se k nám, přátelům dobré kuchyně! Pokud se Vám náš web líbí, kliknite na „To se mi líbí“ (v pravo dole na našich stránkách) a stanete se fandové kuchařky ReceptyOnLine.cz.

Kuchařka ReceptyOnLine.cz nabízí

Internetová kuchařka ReceptyOnLine.cz nabízí zpracování kuchařských receptů na CD, publikování v tisku včetně vlastních fotografií …

Kuchařské recepty na CD

Na podzim předloňského roku jsme vydali novou elektronickou kuchařku s názvem „Recepty offline“! Je to sestra našeho portálu o vaření, kde najdete více než 3000 receptů jídel a nápojů. Tuto kuchařku na CD koupíte nejen v kamenných obchodech, ale také si ji můžete objednat v našem internetovém obchodě.

Naši internetovou kuchařku ReceptyOnLine.cz najdete také na Google+

Zajímavé články, recepty a mnoho dalšího, včetně pěkných fotografií najdete také na stránkách Google+, tedy přesně na adrese zde: ReceptyOnLine.cz na Google+

Nové funkce našeho webu ReceptyOnLine.cz

Náš redakční tým ve spolupráci s IT pro vás připravil nejen nový design, ale také nové funkce webu, které vám jistě zpříjemní čas strávený na našich stránkách kuchařky ReceptyOnLine.cz.

Odběry novinek z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery, mimochodem, my přidáváme denně 6 až 12 receptů a 1-2 články). Toliko tedy definice. V podstatě jde o to, že si můžete v liště prohlížeče nastavit RSS našich stránek a tak vám již nikdy neuniknou žádné nové články nebo recepty.

Příbor pro jednu ruku

Na základě úrazu, který se mi stal, jsem se dlouhodobě potýkal se zásadním problémem při stravování. Vzhledem k trvalým následkům tohoto zranění jsem mohl při jídle používat pouze jednu ruku. A tak vznikla lžíce s vidličkou a nožem v jednom! Kdo máte stejné problémy, nebo chcete udělat radost svým známým, kteří namají obě zdravé ruce, klikněte zde. Autor: Jiří Věříš

RECEPTY PRO RADOST S Markétou a Honzou

Přesně 40 skvělých receptů, které zvládne uvařit každý – to jsou RECEPTY PRO RADOST S Markétou a Honzou. UŽ TUTO SOBOTU A NEDĚLI OD 16:00. Tak si nezapomeňte zapnout televizi a přepnout na kanál TV Paprika!

Rybářský rozcestník – nová štika v internetových vodách!

Rybářský rozcestník.cz je přehledný, moderní web pro zapálené rybáře a rybářsky plný fotografií i kvalitních článků o rybách a rybářích. Kromě jiného na tomto portálu najdete atlasy ryb, živočichů a vodních rostlin, také encyklopedii rybářských uzlů a mnoho dalšího. Nepřéhlednutelná je také na webu rybářská kuchařka, která by mohla padnout do oka i nerybářům!

Vaše příběhy

V předminulém roce jsme pro Vás připravili novou rubriku pod názvem „Vaše příběhy“…
Přejít na stranu:

reklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Pokud jste nenašli tu správnou odpověď, napiště nám na Facebook, nebo e-mail!

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy