REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Aktuálně – archiv článků

Vše, co již není aktuální, ale stojí za to si přečíst!

Česko vaří a pomáhá

Je to tak! Tento název přímo napovídá, že se nejedná o běžnou kuchařku, kterých naleznete stovky v každém knihkupectví. Nejen, že v knize najdete 50 skvělých, osvědčených receptů osobností s velkým srdcem, kterým nejsou lhostejné potřeby a pomoc opuštěným, týraným pejskům a kočičkám z útulků, ale koupí této kuchařky i vy sami přispějete částkou 40,-Kč na Nadační fond PES V NOUZI.

Jarní recepty

Máme tu jaro, které přináší nejen slunce a teplo, ale i spoustu rozkvetlých květin, stromů, keřů …

Kuchařka ReceptyOnLine.cz nabízí

Internetová kuchařka ReceptyOnLine.cz nabízí zpracování kuchařských receptů na CD, publikování v tisku včetně vlastních fotografií …

Lepší pozdě, nežli vůbec, aneb houbařská sezóna 2015 konečně začala!

Letošní teplé a suché léto moc houbařům nepřálo. V posledních dnech se však na některých místech naší republiky, kde vydatně zapršelo, houby konečně objevují. Nejlépe jsou na tom zatím západní a severní Čechy, kde se v některých lokalitách dají naplnit celén koše hub. Houby opravdu letos rostou jen lokálně. Nejvíce se pak zatím objevují houby hřibovité.

Nové funkce našeho webu ReceptyOnLine.cz

Náš redakční tým ve spolupráci s IT pro vás připravil nejen nový design, ale také nové funkce webu, které vám jistě zpříjemní čas strávený na našich stránkách kuchařky ReceptyOnLine.cz.

Pečte a rozsviťte Česko!

Nenechte si ujít celonárodní soutěž „Rozsviťte Česko“. Pro své město můžete vyhrát desetiminutový ohňostroj. Stačí nahrát jakýkoli vánoční recept spolu s fotografií připraveného jídla na www.rozsvittecesko.cz a přiřadit ho k oblíbené prodejně Albert.

Příbor pro jednu ruku

Na základě úrazu, který se mi stal, jsem se dlouhodobě potýkal se zásadním problémem při stravování. Vzhledem k trvalým následkům tohoto zranění jsem mohl při jídle používat pouze jednu ruku. A tak vznikla lžíce s vidličkou a nožem v jednom! Kdo máte stejné problémy, nebo chcete udělat radost svým známým, kteří namají obě zdravé ruce, klikněte zde. Autor: Jiří Věříš

Přijďte ochutnat nejlepší nealkoholický koktejl světa na Foodparade

Praha 4. září 2013 – V krásných zahradách zámku Troja se tento víkend uskuteční již třetí ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Jedním z vrcholů této prestižní přehlídky bude možnost vůbec poprvé ochutnat nejlepší nealkoholický koktejl světa, Walu Forever Young. Na festivalu se budou prezentovat desítky restaurací a dodavatelů dobrého jídla a pití.

Recepty Ládi Hrušky z TV Nova rozvířily internetový svět gastronomie v Česku!

Je neuvěřitelné, když se Láďa Hruška převtělil z potravinového inspektora televize Nova na domácího kuchaře pro chudé, co spustil za šílenství jak na sociálních sítích, tak i na chatech českých renomovaných internetových kuchařek … pokračování článku a recepty Ládi Hrušky najdete pohromadě právě zde …

RECEPTY PRO RADOST S Markétou a Honzou

Přesně 40 skvělých receptů, které zvládne uvařit každý – to jsou RECEPTY PRO RADOST S Markétou a Honzou. UŽ TUTO SOBOTU A NEDĚLI OD 16:00. Tak si nezapomeňte zapnout televizi a přepnout na kanál TV Paprika!
Přejít na stranu:

reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy