Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Aktuálně – archiv článků

Vše, co již není aktuální, ale stojí za to si přečíst!

Přijďte ochutnat nejlepší nealkoholický koktejl světa na Foodparade

Praha 4. září 2013 – V krásných zahradách zámku Troja se tento víkend uskuteční již třetí ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Jedním z vrcholů této prestižní přehlídky bude možnost vůbec poprvé ochutnat nejlepší nealkoholický koktejl světa, Walu Forever Young. Na festivalu se budou prezentovat desítky restaurací a dodavatelů dobrého jídla a pití.

Recepty Ládi Hrušky z TV Nova rozvířily internetový svět gastronomie v Česku!

Je neuvěřitelné, když se Láďa Hruška převtělil z potravinového inspektora televize Nova na domácího kuchaře pro chudé, co spustil za šílenství jak na sociálních sítích, tak i na chatech českých renomovaných internetových kuchařek … pokračování článku a recepty Ládi Hrušky najdete pohromadě právě zde …

Stát stahuje z obchodů miliony vajec kvůli salmonele. Nemáte je doma?

Lidé po celé republice vracejí kontaminovaná vejce. Mohla by obsahovat bakterie způsobující salmonelózu. Veterináři zakázali prodej tří a půl milionu vajec z Polska. V Česku putovala do Kauflandu, Tesca, Aholdu a jedné zpracovatelské firmy.
Přejít na stranu:

reklama


Tiskneme obrazy na plátno, plakáty na stěnu a fototapety do bytu i kanceláří. Krásné obrazy a plakáty na míru dle Vašich požadavků.

Jakou svačinku dáváte do školy svým dětem nejčastěji?

Pokud jste nenašli tu správnou odpověď, napiště nám na Facebook, nebo e-mail!

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy